Dlaczego My?

MODUŁOWY KOD

Budujemy projekty od podstaw używając czysty kod wielokrotnego użytku , co daje nam możliwość łatwej rozbudowy strony internetowej.

SYSTEM CMS

Zarządzanie treścią strony internetowej przy użyciu systemu CMS to najlepsza opcja do łatwego prowadzenia serwisu WWW.

USER EXPERIENCE

Idealnie dobrany projekt UX/ UI pozwoli na najlepsze wyniki sprzedaży produktu lub odsłon strony . Zapewni nam również płynność i czytelność strony.

Nasze usługi

STRONA / SKLEP INTERNETOWY

Używamy tylko najnowszych technologii , wszystkie nasze strony i sklepy internetowe są projektowane z najwyższa dbałością o szczegóły . Tworzymy indywidualne projekty przygotowane pod najbardziej wymagających klientów tak aby sprostały wszystkim wymaganiom. Nasze serwisy WWW są projektowane z myślą o rozwoju i jak największej funkcjonalności.

APLIKACJE MOBILNE IOS / ANDROID

W obecnych czasach posiadanie strony internetowej może nie być wystarczające - klienci mogą oczekiwać czegoś więcej od serwisu WWW . Z pomocą przychodzą aplikacje mobilne na iOS i Androida.

SEO

Dbamy o pozycjonowanie naszych stron. Chcemy aby witryny naszych klientów były łatwe do znalezienia, dlatego nasz kod źródłowy strony jest pisany w sposób który sprzyja wynikom wyszukiwania Google.

RESPONSYWNY DESIGN

W czasach wielkich ekranów smartfonów i tabletów ważne jest to aby Twoja strona internetowa lub aplikacja mobilna potrafiła dopasować się i sprawnie działać na wyświetlaczu każdego urządzenia.

UX DESIGN

Idealnie dobrany projekt UX/ UI pozwoli na najlepsze wyniki sprzedaży produktu lub odsłon strony. Zapewni nam również płynność i czytelność strony.

ARCHITEKTURA BAZY DANYCH

Podłączenie bazy danych pozwoli na zapisywanie informacji oraz zapewni swobodną ich edycję.

Dodatkowe usługi

PROJEKT ULOTEK

Projektowanie nowoczesnych ulotek. Ich wydruk oraz bezpośrednie przygotowanie do oddania dla klienta

PROJEKTOWANIE WIZYTÓWEK

Podłączenie bazy danych umożliwi witrynom i aplikacjom zapisywanie potrzebnych informacji oraz pozwoli na dobrowolną edycje ich.

CHAT MESSENGER NA ŻYWO

Chat połączony z kontem messenger pozwalający na komunikacje live z klientem bezspośrednio ze strony/sklepu internetowego.

AKTUALIZACJA STRONY INTERNETOWEJ

Oferujemy aktualizowanie na nowoczesniejszy wygląd stworzonych juz stron internetowych.

Powrót do góry
Zmień motyw