Kim jesteśmy?

Kim jesteśmy?

Nasza firma

Historia firmy Enzo Development zaczyna się od roku 2020 kiedy to stawialiśmy pierwsze kroki na rynku, podejmując się pracy na bezpłatnych stażach po to, aby zbudować swoją markę. Wykonywaliśmy wtedy pierwsze strony internetowe dla rodziny i znajomych. Nasze strony internetowe były przyjmowane z pełnym zadowoleniem co dodawało nam wiatru w skrzydła. Po krótkim czasie zaczęły się pojawiać pierwsze zapytania od klientów z zewnątrz, które możecie zobaczyć w zakładce Portfolio.

Wiele osób pyta Nas: Skąd pomysł na nazwę Enzo? Pomysł na nazwę Naszej firmy powstał od legendarnego modelu Ferrari Enzo, gdyż motoryzacja jest to Nasza wielka pasja.

Co Nas charakteryzuje? Jesteśmy agencją interaktywną zajmującą się wszelkimi usługami dla firm oraz osób prywatnych. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie tak, aby sprostać oczekiwaniom klienta. Nie boimy się żadnego zlecenia, chętnie podejmujemy się każdego wyzwania. Wybierając Nas zapewniamy stały kontakt z obsługą klienta po to, aby dynamicznie i na bieżąco kontrolować zmiany na stronie internetowej lub aplikacji mobilnej. Posiadamy duże doświadczenie w zakresie programowania stron internetowych, sklepów internetowych oraz aplikacji mobilnych. Potrafimy również pozycjonować strony oraz sklepy internetowe pod względem SEO. Wykonanie prostych grafik na stronę lub sklep internetowy? Żaden problem. Stawiamy na kompleksową obsługę klienta od A do Z. Inwestujemy w Ciebie swój czas po to abyś Ty go miał więcej. Korzystając z Naszych usług nie musisz martwić się o jakość, zadbamy o to aby całość projektu była szczegółowo omówiona z klientem zanim zostanie zrealizowana.

Nasz zespół

Jesteśmy młodym, dynamicznym i pełnym energii zespołem z ogromną chęcią wykazania się oraz z pasją do programowania i motoryzacji. Już od młodych lat interesowało nas jak wygląda działanie stron i programów internetowych. Nurtowało Nas wiele pytań odnośnie tego jak działa Internet, kto odpowiada za to co się tam znajduje? Teraz wiemy: My tym sterujemy! Chętnie pomożemy pokazać Ci się w sieci z jak najlepszej strony! Nasze pierwsze kroki w pisaniu kodu rozpoczęły się już 10 lat temu kiedy to tworzyliśmy swoje pierwsze serwery do gier komputerowych po to, aby pograć ze znajomymi online. Na lekcjach informatyki w szkole średniej rozpoczęła się przygoda z językami programowania stron internetowych. Od tamtej pory zaczęliśmy z wielkim zainteresowaniem zagłębiać się w coraz to większą wiedzę na temat programowania – od pisania prostych programów matematycznych, aż do gier i serwerów.

Ostatecznie wybraliśmy drogę jako Agencja interaktywna zajmująca się projektowaniem i tworzeniem : stron internetowych | sklepów internetowych | pozycjonowaniem SEO | aplikacji mobilnych iOS i Android | .

Początki nie były łatwe , lecz chęć do kodowania i dalszej nauki przetrwała dlatego dziś stajemy naprzeciw Wam drodzy klienci, aby wspólnie stworzyć sukces.

Nasza wizja

Naszym celem jest to, aby dostarczać nowoczesne rozwiązania do jak największej ilości klientów, tak

aby strony internetowe naszych klientów przeważały jakością oraz wydajnością nad konkurencją.

Chcemy, aby Nasze strony, sklepy oraz aplikacje mobilne, ułatwiały i pomagały w codziennym funkcjonowaniu firmy. Podejmujemy się nowych szkoleń po to aby klient zawsze otrzymywał najwyższą jakość usługi. W niedalekiej przyszłości planujemy powiększenie Naszej kadry pracowniczej aby zwiększyć swoje możliwości i powiększyć swoje współpracę o nowe firmy.

Powrót do góry
Zmień motyw